8 Ağustos 2009 Cumartesi

Lazio:2-1:İnter Milan + Transfer


İtalya Super Cup WiNNER is Lazio 2-1


İnter'te Eto'o golle tanıştı.

Bu arada İnter Twente'li yıldız Arnautovic'in işini bitirdi 5 yıllığına renklerine bağladı.

Yine hüzün...


"Espanyol'un kaptanı Dani Jarque antrenman sonrası ailesiyle telefonda konuşurken kalp spazmı geçirerek hayatını kaybetmiş.. Renk ve zevk aldığımız futbolda sık görmeye başladığımız bu olaylar karşısında bir şeyler yapmaya başlasa kulüpler artık.Sağlık kontrolleri daha sıkı olsa. Artık oyunculara ticari bir obje olarak bakılmaktan çıkılsa.."

Uzak Durun !

Uzak Durun ! :) Vay be kimleri alkışlamışız,desekte o zaman bence alkışladığımız Gs logosudur.Şimdi alkışladıklarımız içindekilerle birlikte..

Bu kalp seni unutur mu ?


İyiydi kötüydü.. Ben seni sevdim be abi.. Flavio Conceiçao 2004-2005 Season Galatasaray

Kaplanlardan Kangal Avı 1-2


chn
"Sonunda Ts istediğini 4 Eylül'den aldı .. İlerki zamanlar için Ts umut verirken Sivas'taki düşüş devam etmekte. Bi ara maçı izlerken eski Galatasaray taktiği mi dedim Sivas adına Ersen Martin - Hakan Şükür Modeli ve şişirilen toplar .. Türbülans Bülent'in başını da çok şişircek gibi.. Mehmet Yıldız'ın erken geri dönmesi dileklerimle..Fatih Tekke'nin bu takımda olması gerek Umutsuz vakka devam ediyo Ts'de.."

Srdr
"Maçı Sivas-Trabzon dostluğu içinde izledik chn ' la.. Ts deplasmana gelmişti ama asıl deplasmanı yaşayan chn'dı maçı izlerken. Maçta günümüz futbolunun artık orta saha olduğunu ve büyük başarıların forvetlerle defanslarla değil orta saha oyuncularıyla kazanılacağın göstergesi bi maçtı.Sivas'ı izlerken geçen seneki Sivas'tan eser yoktu.Nerde o rakibe kendi sahasında her yeri dar eden Sivasspor.Bülent Uygun büyük hocası Fatih Terim yolunda ilerlemeye devam ediyor. Onun gibi, benim dediğim olur istediğimi oynatır ben başarı kazanırımın peşinde.Fatih terim bile bunun 2.si Galatasaray'a geri döndüğünde yapamamışken Bülent Uygun neyin peşinde. Yazık olan sadece maçın 85. dk dan sonra statdan çıkan, gol için umudunu yitirmiş seyirciye oluyor.

Ts ise geçen sene başlayan revizyonun gelişerek ilerlediğini gördük.Daha ilk hafta için söylenecek şeyler değil ama çok geniş bir oyuncu yelpazesine sahip olmuş takım.Hocada oyunu okuduğu yaptığı hamlelerden belli.Bülent Uygun'un orta sahayı boşaltıp forvet sokan hamlesine. Selçuk'u oyundan çıkarıp Ceyhun'u alarak orta sahada ki gücü biraz daha eline aldı. Ve sonunda kazanan yine Fatih Terim oldu. Maçtan sonra Ts ile birlikte Fatih Terimin adı geçti yine maçı izleyenlerin ağzında.Fatih hoca büyük adam kimi seçeceğini biliyor oldu..

First Post"Bir yıla yakın süredir hertürlü futbol blog' unu kaçırmadan eksiksiz okuyoruz. Artık birbirmize anlattığımız olaylarda elimizde olmadan bloglardan bahsettiğimizi farkedince, ne kadar hayatımıza girdiğinin farkına vardık. Kendimizde sporun içinden gelen arkadaşlar olduğumuz için bizde blog alemine kendi fikir ve düşüncelerimizle birşeyler yazararak giremeye karar verdik.."

İlk post da, 2009-2010 sezonunya birlikte geldi. Yeni sezon tüm takımlara ve aylardır futbola aç kalan futbol taraftarına hayırlı olsun.